Edirne Otel

Bedesten Çarşısı
Haziran 4, 2015
Edirne Otel Misafirlerimiz
Haziran 13, 2015

Edirne Otel

EDİRNE OTEL

otel-edirneEdirne, Türk tarihi için önemli kültürel bir şehirdir. Eski adı “Hadrianapolis” olan Edirne, 1361-1371 yılları arasında değişiklik gösteren süreçte Osmanlı İmparatorluğu topraklarına katıldı. Türklerin eline geçince adı “Edirne” olarak değişerek Osmanlı İmparatorluğuna başkentlik etmiştir. Osmanlı İmparatorluğuna başkentlik yapmasından dolayı Edirne; Han, Cami, Çarşı gibi tarihi eserlerle doludur. Osmanlı İmparatorluğunun zamanında da bu sebepten dolayı padişahların gözde yerlerinden biri haline gelmiştir.

Bizler Edirne’nin tarihi geçmişini ve tarihi önemini sizlere anlatmakla bitiremeyiz, bu sebepten dolayı sizleri tarihi şehrimiz güzel Edirne’yi yakından görmeniz, bu güzellikten yakından faydalanmanız için buraya davet ediyoruz. Turistik bir şehir olan Edirne, sizlerin düşüncesindeki tarihi geziye büyük anlam katacaktır. Elbette gezinizin yanında konaklamanız içinde her şey düşünüldü. Bu konuda Edirne Otel sizlerin burada konforlu, güvenilir, keyifli bir konaklama imkânı bulmanız için her şeyi ince ayrıntısına kadar düşündü. Bu konuda gerek personelleriyle gerek otel içi şartlarla en iyi, en kaliteli hizmeti sunmaktadır.  Çünkü Edirne Otel, otelcilik ve turizm alanına büyük önem veren bir kuruluştur. Edirne Otel,konaklamak için gelenlere Edirne’nin ve Edirne Otel’in müşterisi olarak değil misafiri olarak görür. Bu sebeplerden dolayı sizler Edirne Otel’e konaklamak için geldiğinizde yabancı bir şehirde olsanız da yabancı bir mekânda konaklama hissini yaşayamayacaksınız çünkü evinizdeki rahatlığın farksız olanını yaşayacaksınız.

Edirne Otel her şeyden önce sizin rahatlığınızın önemli olduğu için vereceği hizmeti her ince ayrıntısına kadar düşünüp planlı, programlı çalışan donanımlı kadrosuyla hizmette kusur aratmayacaktır. Sizlerde bu maksimum kaliteli hizmetten yararlanmak, size sunulacak bu tarihi güzellik olan Edirne’den faydalanmak için çok geç kalmadan Edirne Otel’de yerinizi ayırtmalısınız.

Tarihi Osmanlı mimarisiyle görsel bir keyif katan Edirne Otel sizleri kültürel otelciliğin içerisinde tutacaktır. Elbette bu kadar güzelliğin bir arada olduğu öğrenilince bunun maddiyat yanı da düşünülmeden geçilemiyor belki ama Edirne Otel onu da sizler için düşündü. Edirne Otel de her bütçeye uygun konaklama imkânı bulacaksınız. Çünkü Edirne Otel için sizler müşteri değil misafirsiniz ve sizin Edirne’den, Edirne Otel’den keyif almanız bizlerin daimi misafiri olmanız her zaman için daha önemlidir.

Yeni bir şehir keşfetmek ve yeni bir kültürle tanışmak elbette büyük bir heyecan büyük bir mutluluktur. Bu mutluluğun yanında bir de damak mutluluğu var. Edirne Otel sizler için Edirne’nin kültür mutfağını hiçbir masraftan kaçınmayarak farklı lezzetlerin tadını çıkarmanız için usta aşçıları ile size sunacaktır. Burada keşfetmeniz gereken her lezzeti keşfedeceksiniz. Belki de Edirne lezzetine âşık olacaksınız ve bu lezzetlerden mahrum kalmayıp sürekli tatmak isteyeceksiniz.

Edirne, küçük, şirin ve halkıyla doğal, sıcak bir ortama sahip olan bir şehirdir. Gerek halkı gerek esnafı Edirne’ye gelen misafirlerine ellerinden gelen hürmeti göstermeyi severler. Çünkü onlarda tıpkı Edirne Otel de olduğu gibi şehirlerine gelen her yabancıya misafirleri gözüyle bakarlar ve misafirperver olmaktan hiçbir zaman kaçınmazlar. Çünkü onlar için şehre gelen yabancı misafirler her zaman gurur kaynağıdır.

 

Ayrıca Edirne, Türkiye’yi Avrupa’ya bağlayan karayolu üzerinde sınır bir şehirdir. Yunanistan’a 7 km, Bulgaristan’a 17 km uzaklıktadır. Bu sebepten dolayı Edirne size kısa da olsa bir Avrupa gezisi yapmanıza da imkân sağlamaktadır. Sizleri imkânlarla dolu, buram buram tarih kokan bir kültür gezisine davet ediyoruz. Edirne Otel olarak konaklamada maksimum hizmet vereceğimizi yaşayarak görmenizi isteriz. Göreceğiniz hizmetten ve gezdiğiniz tarihi yerlerden keyif alacağınızın garantisini vermekten kaçınmayarak sizleri en kısa zamanda aramızda görmeyi temenni ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir