Edirne Otel Çalışmaları

OTELLER VE KALİTE YÖNETİMİ
Haziran 16, 2015
Edirne Konaklama
Haziran 19, 2015

Edirne Otel Çalışmaları

Edirne Otel Çalışmaları

edirne-otel-resepsiyon-22Otelcilik önemli bir alandır. Kuruluş ve gelişim aşamasından itibaren her detayı önemlidir. Bulunduğu lokasyondaki çizgisi, farkı onu diğerlerinden ayırır. Tarihi dokusu yoğun olan yerlerde otel mimarisi ve otelcilik daha da büyülü bir iş haline dönüşür. Mesela edirne otel sektöründeki işletmeleri ile, bu tarihi dokuyu yaşayabileceğiniz nadir şehirlerden bir tanesidir. Edirne firmalar bu durumun farkında olduğu için mimariye fazlaca önem verirler. Çünkü mimari yapıların şehirler için önemini çok iyi analiz ederler.

otel-edirneEdirne otelleri içerisinde konsept otel oluşumları daha fazladır. Çünkü edirne otellerii de Osmanlı mimarisi ön plandadır. Globaldeki başarılı konsept otelleri ile yarışabilecek olan edirne otellerii, tarih kokan halleri ile şehri süslerler. edirne otel, kariyer hedefleri olarak da fark yaratırlar. Otel içindeki oryantasyon süreci, diğer mesleki dallar ile etkileşimi, otel işletmeciliği ile ilgili kişisel ya da kurumsal olarak donanımlı alt yapısı, otelcilikte teknik bilginin yanı sıra; müşteri memnuniyeti, hizmet kalitesi ve kurumsal donanım gibi kriterleri de oldukça önemseyen edirne otellerii,bu profesyonel yaklaşımları ile şehri en iyi şekilde temsil etmektedir.

edirne otel

Edirne, bir kültür şehridir. İnsanı tarihin tozlu sayfalarında dolaştıran, tarih kokan bir şehirdir. Türkiye’de görülmesi gereken, keşfedilmesi gereken yerlerden bir tanesidir. Modern ve çağdaş bir yapısı vardır. Üniversite gençliği ile enerjisi ve heyecanı yüksek bir şehirdir. Edirne, Türk tarihi için kılavuz bir şehirdir. Eğer, bu şehri keşfe çıkmak istiyorsanız, şimdiden rezervasyonunuzu yaptırmalısınız. Edirne oteller bu konuda size sonsuz ve mükemmel hizmetler sunmaktadır. Eğer turist olarak şehri gezecekseniz, konakladığınız yerin de büyük önemi vardır. Edirne oteller değişik ve yaratıcı mimari yapıları ile sizi etkileyecektir. Her bütçeye uygun fırsatlar sunan Edirne oteller, şehri ziyarete gelen misafirleri sonsuz bir sıcaklık ile karşılar. Konforu, güvenliği, yemekleri, hizmet kalitesi ile Edirne oteller rahat bir tatil için sizlere hizmet ederler. Avrupa standartlarında, modern ve rahat, konum olarak mükemmel bu oteller, her ihtiyacınızı karşılamaya yönelik olarak tasarlanmışlardır.

Edirne şehri, her şeye yansıyan bu güzel dokusunu Roma imparatorluğu döneminde yakalamıştır. Eski adı ‘’ hadrianopolis’’olan Edirne, dönemin Roma imparatoru tarafından kurulmuştur. İsmi zaman içerisinde; ilk önce Hadrianopolis daha sonra Edrenos ve sonrasında da Edrenabolu olarak kayıtlara geçmiştir. Osmanlı zamanında ise 1.Murat zamanından itibaren ise “ Edrene” olarak uzun yıllar kullanılmıştır. Bazı kaynaklara göre ise;18.yy.dan sonra; şuan ki ismi olan Edirne’yi almıştır.

otel-edirne-11İşte bu nedenlerden dolayı, bu tarihten dolayı Edirne’yi kolay kolay terk edemeyeceksiniz ve bolca gezeceksiniz. Hal böyle olunca Edirne oteller zinciri içindeki işletmeler sizin ikinci eviniz gibi olacak. Hiç şüpheniz olmasın ki; kendi eviniz gibi rahat edeceksiniz. Edirne oteller alanında hizmet veren işletmeler, her türlü ihtiyacınızı karşılayacak yapıdadır. Özellikle şehrin geçmişi ile uyumlu, mimarisi ile göz dolduran Edirne oteller, hiç kuşkusuz sizi ağırlamaktan memnuniyet duyacaktır. Edirne oteller zinciri, konum olarak da farklılık göstermektedir. Şehrin içinde; ama bambaşka dünyalar sunan Edirne oteller zinciri de vardır. Bir de lokasyon olarak şehre uzak olan Edirne oteller kapsamındaki işletmeler de ayrı bir keyif vaad etmektedir. Yani kısacası Edirne’yi ziyaret ettiğiniz zaman; Edirne oteller size konforu, Edirne ciğer size lezzet, Edirne tarihi ise size geçmişi sunmaktadır. Bunun için Edirne ciddi ciddi mesai ve emek harcamaktadır. Edirne oteller, Edirne lezzetleri için Edirne firmalar, şehirleri için hiçbir zahmetten kaçınmadan her zaman şehre yatarım yapmışlardır. Şehrin önde gelenleri, iş adamları; Edirne firmalar çatısı altın her zaman daha iyi olanı hedeflemiştir. Bu da şehrin marka değerini arttırmıştır.

Edirne Otel, Edire Oteller, Edirne Hotel, Edirne Hoteller, Edirne Otel Hizmetleri, Edirne Hotel Hizmetleri, Edirne Otel Fiyatları, Edirne Otelcilik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir