Edirne Oteller

Edirne Otel Misafirlerimiz
Haziran 13, 2015
Edirne Otelleri
Haziran 13, 2015

Edirne Oteller

EDİRNE OTELLER

otel-edirneEdirne, şehir olarak tarihi yapıları oldukça fazla olan bir şehirdir. Zamanında Osmanlı imparatorluğuna başkentlik etmesinden dolayı şehir çeşitli han, cami, çarşı gibi tarihi eserlerle donatılmıştır. Muazzam bir görselliğe sahip olan bu tarihi eserler birçok yabancı turistin hayranlığına sebep olmuştur. Özellikle kültür günlerinde çok fazla yabancı misafirine ev sahipliği yapan Edirne, kültür günlerinin vazgeçilmez bir şehri haline gelmiştir.

Edirne’de karşılaşabileceğiniz birçok kültürel festivaller vardır. Bunlardan belki de en eski tarihi dayanan Kırkpınar Yağlı Güreşleridir. Kırkpınar Yağlı Güreşleri, geleneksel Türk Yağlı Güreş turnuvasıdır ve geleneksel olan Türk sporları içinde ön sıralarda yer alan bir spor dalıdır. Kırkpınar Yağlı Güreşleri, her sene haziran ayı sonu ila temmuz ayı başında Edirne’de düzenlenir. Pehlivanlar iç gün süresince er meydanında mücadele ederler. Son gün yapılan finallerde her boyun (kategorinin) birinci, ikinci ve üçüncüleri belirlenir. Bunlardan en önemlisi başpehlivandır. Ayrıca güreşler esnasında Kırkpınar Festivali düzenlenir ve çeşitli etkinlikler yapılarak festival zenginleştirilir. Edirne böyle Türk Tarihi açısından güzel etkinliklere ev sahipliği yapınca haliyle etkinliklerin yerel izleyicilerinden ziyade farklı kültürleri izlemek, onların içinde bulunmak isteyen şehir dışı misafirleri de eksik olmuyor.  Böyle güzel etkinliklerde konuklarını güzel bir şekilde ağırlamak için Edirne Oteller ellerinden gelen hürmeti, nezaketi, konukseverliği hiçbir zaman eksik etmeden göstermişlerdir. Çünkü Edirne Oteller, şehrine konuk olarak gelenleri çok severler ve onların akıllarında Edirne için güzel şeyler kalsın isterler. Edirne Oteller bu konuda da gerek otelcilik alanında ve gerek müşteri memnuniyeti alanında yapılacak her türlü çalışmayı yaparak işlerinde profesyonelliğe ulaşmayı kendilerine amaç edinmişlerdir. Çünkü Edirne Oteller, konuklarının otel içerisinden memnun ayrılmalarını kendilerinin varlıklarını sürdürebilmeleri için en önemli bir etken olarak görmüştür. Edirne Oteller, konuklarının devamlı gelmelerini ve devamlı Edirne şehrinin tercih edilmesini isterler.

Edirne Oteller, konuklarına her zaman önceki satın aldıkları hizmetin bir tık daha kalitelisini vermeye çalışırlar. Süreklilik Edirne Oteller bir temel amaçtır. Kaliteli hizmeti her zaman müşterinin algıladığı hizmetten tatmin olma derecesiyle yakından ilişki içerisinde tutarlar. Bu sebepten dolayı Edirne Oteller, hizmetini sunan personellerini, konuklarının beklentileri doğrultusundaki hizmet kalitesini nasıl geliştirebileceği ve bunu nasıl sürekli hale getirebileceği konusunda eğitilmeleri için farklı seminerler organize ederek müşteri ilişkileri eğitimini gerçekleştirirler.

Edirne, halkı için büyük bir kültür mirasıdır. Bu mirası yaşatmak, mirasa her zaman sahip çıkmak korumak ve kollamak Edirne halkı için büyük bir onurdur. Bu mirasa konuk olanları da ağırlamak Edirne Oteller için ayrı bir onurdur. Sizlerin konforu, güvenliği ve gerek mutluluğu Edirne Oteller için her zaman ön planda olmuştur.  Edirne’ye gelmeden önce aklınızda birçok soru olabilir bunlar gayet normaldir. Fakat Edirne Oteller sizlerin bu konudaki merakını gidermek için size her türlü ulaşım imkanını sunmaktadır. Gerek internet ortamında gerek iletişim yoluyla Edirne hakkında Edirne Oteller hakkında her türlü bilgiye gelmeden önce mutlak olarak ulaşabileceksiniz. Çünkü elbette yeni bir şehirle yeni bir kültürle tanışmak bir bilgi akışını birlikte getirmektedir. Bu bilgi akışında Edirne Oteller her zaman yanınızda olacaktır.

Ailenizle geçirebileceğiniz kültür dolu günleriniz için sizlerde Edirne Oteller de yerinizi ayırtmalısınız. Sizler için düşünülen güzel imkanlardan yararlanmalısınız. Elbette Edirne Oteller de her bütçeye uygun konaklama fırsatı bulacaksınız. Sizleri Edirne’de görmek, Edirne’nin tarihi sokaklarında ellerinizde fotoğraf makinelerinizle anınızı ölümsüzleştirerek görmek Edirne için büyük bir gurur kaynağı olacaktır. Edirne Oteller desizleri en yakın zamanda bu güzel tarihi şehirde görmek ister.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir